Badacz bogów Erich von Däniken i jego świat

Wydawnictwo: Prokop
popularnonaukowa
Alf

Czy Däniken jest współczesnym Schliemannem poszukującym swojej Troi, czy szarlatanem mamiącym bliźnich, że reprezentuje jakąś ideę? Wśród sprzecznych opinii na temat pisarza autor przedstawia go z życzliwym obiektywizmem, nie pozbawionym poczucia humoru, przytacza relacje członków Ancient Astronaut Society ze wspólnych wypraw badawczych, dyskusji i biesiad. Warto przeczytać, żeby wyrobić sobie własne zdanie na temat tej kontrowersyjnej postaci.

źródło opisu: http://prokop.com.pl/bluza

źródło okładki: http://prokop.com.pl/userdata/gfx/9f2c460f0855eecc02fb0a12e2085e8a.jpg

wichurka | 2017-03-26
Monika Smolińska | 2014-06-23