Hiroszima 1945. Bosonogi Gen 7

Tłumaczenie: Martyna Taniguchi
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Hiroszima. Bosonogi Gen". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Hadashi no Gen
komiksy
Oshiroi

Gen i Shinji postanawiają wydać książkę opowiadającą o okropnościach bomby atomowej. Gdy im się to wreszcie udaje, zostają aresztowani przez amerykańską żandarmerię wojskową. Czy uda im się wyjść z tej opresji obronną ręką? W międzyczasie okazuje się, że mama Gena chorująca na chorobę popromienną zostaje nagle zwolniona ze szpitala.

źródło opisu: www.waneko.pl

źródło okładki: www.waneko.pl

HakunaMatata | 2019-01-23

Nadal poszukuję ... jeśli ktoś ma na sprzedaż to chętnie odkupię xD

Szukam jej upierdliwie. Jeśli ktoś ma na zbyciu niniejszy tom, poproszę o wiadomość. Możliwa wymiana lub kupno, pewna dozgonna wdzięczność.