komiksy
Wkp

W dziewiątym numerze: Nowy tytuł. 1 odcinek mangi KENA AKAMATSU "LOVE HINA" kolejne odcinki "MARSA" Soryo Fuyumi oraz CCS grupy CLAMP. W kolorze: - Felieton Tomasza Gawrońskiego na temat nowego tytułu w MM - II część opowieści o świecie Ainów. "WIELKA SUCHA RZEKA" W części czarnobiałej: - "Zniewoleni Koreańczycy, porwani Japończycy" wstrząsający felieton Pana Hori Yasuo (pod red. A. Watanuki)...

W dziewiątym numerze:
W kolorze:
- Felieton Tomasza Gawrońskiego na temat nowego tytułu w MM
- II część opowieści o świecie Ainów. "WIELKA SUCHA RZEKA"
W części czarnobiałej:
- "Zniewoleni Koreańczycy, porwani Japończycy" wstrząsający felieton Pana Hori Yasuo (pod red. A. Watanuki) przedstawiający historie porwanych Japończyków i ich losy na tle stosunków między Japonią a Koreą Pn.
- Artykuł Pana Takashi o "Rakugo" czyli komicznych opowieściach w stylu japońskim
- "Raport mniejszości" czyli sprawozdanie naszego kolegi Tomasza Wikiella z festiwalu komiksu w Łodzi.
Prócz tego: Mangowa Krzyżówka z nagrodami. Cała masa listów oraz jak zwykle rubryka "Fani o mandze".

Zapraszamy do lektury :)

źródło opisu: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-09-p-137.html

źródło okładki: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-09-p-137.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!