komiksy
Wkp

W czwartym numerze: - ostatni odcinek "Aladyna" pani Sou Michiko - kolejne odcinki "Black Jacka" i "Kindaichiego" - zapowiedzi nowych tytułów, które Waneko wynegocjowało z wydawnictwami japońskimi, a jednocześnie relacja ze służbowych podróży Waneko "Express Warszawa-Frankfurt-Tokio" Tematem numeru będzie problem przestępczości. Poruszamy go w naszych relacjach z pobytu w areszcie śledzczym w...

W czwartym numerze:
- ostatni odcinek "Aladyna" pani Sou Michiko
- kolejne odcinki "Black Jacka" i "Kindaichiego"
Tematem numeru będzie problem przestępczości. Poruszamy go w naszych relacjach z pobytu w areszcie śledzczym w Gliwicach.
- "Waneko w kryminale" wywiad z dyrektorem tej placówki, panem Tomaszem Zdulskim
- "Jak kosmici jak dzieci..." Korespondencji pana Katsuyoshi Watanabe, który po krótce naświetla problem przestępczości wsród młodzieży w Japonii
- mangowe podejście do tematu prezentuje Mr. Gato w artykule "Przestępcy w mandze".
W rubryce "obyczaje" Atsuhiko Taniguchi napisał pare słów o noworocznych zwyczajach Japończyków.
Prócz tego oczywiście jak zwykle garść newsów prosto z Japonii, najlepsze prace naszych czytelników, nieco poszerzony dział listów od czytelników i ankieta, dzięki której każdy miłośnik mangi może mieć wpływ na kształt "Mangamixu".

źródło opisu: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-04-p-151.html

źródło okładki: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-04-p-151.html

gaviel | 2013-05-29
Na półkach: Przeczytane, Ulubione!!

Osiem gwiazdek dla Aladyna!

Kalayit | 2015-10-27
Na półkach: Przeczytane, Czasopisma