Parki Narodowe Europy

Wydawnictwo: Muza
poradniki

Autorzy książki proponują Państwu podróż do parków narodowych Europy, od islandzkich wybrzeży Morza Arktycznego do śródziemnomorskiego wybrzeża Krety. Raj na Ziemi ukazuje jedyne w swoim rodzaju piękno europejskich krajobrazów naturalnych. W gęsto zaludnionej Europie znajduje się zadziwiająco wiele obszarów, które w dużym stopniu zachowały swoją pierwotność tworząc naturalne środowiska. Cudowne zdjęcia przenoszą nas w bajkowy świat, którego niezwykłość i różnorodność zachwyca i prowokuje. Książka jest jednocześnie apelem w obronie tego świata