grenzen unseres wissens
tajemnicem, podróże, świat, zagadki
popularnonaukowa
Stavi

Od legendarnej Atlantydy po nieodgadnionego Kaspara Hausera. Od tajemnic egipskich piramid po Trójkąt Bermudzki. Od doświadczeń życia po śmierci po Wielki Wybuch. Nasz świat jest wciąż pełen zagadek oczekujących na rozwiązanie. Pasjonujące rozdziały tej książki sięgają aż do granic poznania, a nawet je przekraczają. Dla wielu tajemniczych faktów udało się znaleźć wytłumaczenie, wiele innych wciąż broni dostępu do swych sekretów.

Kiążka ta zabiera nas w fascynującą podróż po mało znanym świecie: wyjaśnia wiele zjawisk i przedstawia nowe spojrzenie na zagadki, które wydawały się już rozwiązane.

• Zaglądamy w głębiny wszechświata
• Opisujemy zagadkowe wydarzenia historyczne, mityczne miejsca i niezwykłe budowle
• Podejmujemy ekspedycje w nieznane światy, które wciąż skrywają wiele tajemnic
• Przyglądamy się katastrofalnym wydarzeniom i analizujemy ich przyczyny
• Przedstawiamy tajemnicze osoby, a także niezwykłe zjawiska świata zwierząt i roślin
• Przybliżamy nieznane stony ludzkiego życia

Zapraszamy do wspólnego poznawania największych zagadek przyrody, historii i nauki.

źródło opisu: http://sklep.digest.com.pl/katalog/najwieksze-sekrety-swiata/

źródło okładki: http://sklep.digest.com.pl/katalog/najwieksze-sekrety-swiata/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!