Moc świec i kolorów na co dzień

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
ezoteryka, świece, zapachy, kolory
poradniki

Zapalona świeca skrywa magiczną siłę. Przez wieki była wykorzystywana do odpędzania złych mocy. Do dziś towarzyszy podniosłym wydarzeniom. Praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem świecy pozwolą Ci uzyskać wyższy stopień wtajemniczenia i świadomości. Paląca się świeca jest niezastąpiona przy seansach magicznych, medytacji, udrażnianiu czakr oraz wizualizacji czy widzeniu aury. Wykorzystaj moc świec i kolorów w codziennym życiu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne