Magia wina. zapobieganie chorobom układu sercowo - naczyniowego

Wydawnictwo: Artvitae
poradniki

Michel Montignac w Magii wina odkrywa prawdę dotyczącą niewątpliwych korzyści picia tego napoju dla zdrowia człowieka, kwestii, która nadal pozostaje tematem tabu.W 1991 roku w rezultacie wieloletnich badań prowadzonych przez światową Organizację Zdrowia na całym świecie światło dzienne ujrzał tzw. paradoks francuski . Okazało się, że zawały serca u Francuzów występują co najmniej trzy razy rzadziej niż u Amerykanów, podczas gdy zarówno średni poziom cholesterolu, jak i spożycie tłuszczów są takie same. Wszystko dlatego, że Francuzi piją 11 razy więcej wina.Niniejsza książka sprawi radość smakoszom, dla których wino od zawsze było jednym z klejnotów kultury i symbolem jakości życia.

KomOmbo | 2016-05-04
Na półkach: 2016, Przeczytane