Postępowanie sądowo-administracyjne

Okładka książki Postępowanie sądowo-administracyjne Małgorzata Jaśkowska, Marian Masternak, Eugeniusz Ochendowski
Okładka książki Postępowanie sądowo-administracyjne
Małgorzata JaśkowskaMarian Masternak Wydawnictwo: LexisNexis nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
LexisNexis
2004-01-01
2004-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Prawne formy działania administracji publicznej w postępowaniu egzekucyjnym w administracji Tomasz Jędrzejewski, Marian Masternak, Piotr Rączka
Prawne formy d... Tomasz Jędrzejewski...
Okładka książki Administracyjne postępowanie egzekucyjne Tomasz Jędrzejewski, Marian Masternak, Piotr Rączka
Administracyjn... Tomasz Jędrzejewski...