Owoce Jagodowe. Odmiany I Uprawa

Wydawnictwo: Read Me
poradniki

Owoce jagodowe charakteryzują się olbrzymią różnorodnością gatunków, smaków, kolorów i kształtów. Małe, różnobarwne owoce są nie tylko naturalnym produktem spożywczym, ale również swym wyglądem nadają ogrodowi charakteru i koloru. Stanowią bardzo ważny element zdrowej diety naturalnej, gdyż zawierają wiele witamin, substancji mineralnych i bioaktywnych przy równoczesnej niewielkiej ilości kalorii i tłuszczu. Książka, ilustrowana pięknymi, kolorowymi zdjęciami, przedstawia najpopularniejsze owoce jagodowe oraz cenne wskazówki dotyczące samodzielnej ich uprawy: od opisu poszczególnych gatunków, ich doboru na różne stanowiska, sposobów sadzenia i uprawy, aż do sposobów odpowiedniego zagospodarowania ogrodu. Uprawianie tych owoców we własnym ogrodzie pozwala cieszyć się ich świeżym smakiem od wczesnej wiosny do jesieni. To czysta przyjemność!