Mucha

9788361081951
mucha, owad
komiksy
Reminiscencja

Mucha (domowa), Musca domestica, synantropijny, kosmopolityczny owad z rzędu muchówek; dł. ok. 8 mm; pospolita i natrętna; przenosicielka drobnoustrojów, w tym także chorobotwórczych [źródło: Encyklopedia PWN]. Mucha (Alfons Maria) - (ur. 24 lipca 1860 w Iwanczycach koło Brna, zm. 14 lipca 1939 w Pradze), czeski grafik i malarz, jeden z czołowych przedstawicieli secesji i fin de siecle'u...

Mucha (Alfons Maria) - (ur. 24 lipca 1860 w Iwanczycach koło Brna, zm. 14 lipca 1939 w Pradze), czeski grafik i malarz, jeden z czołowych przedstawicieli secesji i fin de siecle'u [źródło: wikipedia.pl]

Mucha (Anna Maria) - (ur. 26 kwietnia 1980 w Warszawie) – polska aktorka, na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak" [źródło: wikipedia.pl]

„Mucha” (scenariusz i rysunki: Lewis Trondheim) – genialny komiks wybitnego twórcy, historia niezłomnego owada, który nie bacząc na przeszkody (prawie) podbija świat [źródło: Mroja Press, październik 2009].

źródło opisu: http://mroja.pl/

źródło okładki: http://mroja.pl/

PolishPopkulturę | 2016-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2016

W sumie o niczym. Nie polecam. Jeśli Trondheim, to tylko Ralph Azham.