Lapinot i marchewki z Patagonii

9788361081944
karykatura, absurd
komiksy
Reminiscencja

Lapinot i marchewki z Patagonii to jeden z pierwszych komiksów Trondheima. Pure nonsensowa opowiastka o króliku goniącym za fantasmagorycznymi marchewkami wciąga nas w zabawy konwencją i stylistyką artystycznego wyrazu. Komiks jest totalnie minimalistyczny, karykaturalny i przerysowany, ale przez to wzbudza wiele emocji. Również tym, że historia ta została rozbudowana aż do 500 stron. Minimalistycznych, ale przede wszystkim śmiesznych!

źródło opisu: Mroja Press, 2009

źródło okładki: http://timof.pl/timof-oferta,mroja,press-pl.html

Lena | 2016-10-30
Przeczytana: 30 października 2016

Bardzo ciekawa, wciągająca i zabawna historia o króliku. Z chęcią przeczytałabym ją ponownie :)

Aidana | 2016-08-17
Na półkach: Przeczytane, Komiksy