Trylogia prawdy

4 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788377221990
modlitwa, inkarnacja, duchy, ezoteryka
popularnonaukowa

„Trylogia prawdy” jest odpowiedzią na modlitwy ludzi o ocalenie Ziemi i powrót Miłości do ich serc i domów! Odpowiedzi udzieliły nie religie czy przywódcy duchowi, lecz jej faktyczni Opiekunowie – Energie Ziemi, Wody i Powietrza. Książka stanowi swoisty pomost, przybliżający Zaświat do Ziemi. Przeczytasz w niej między innymi opowieści różnych istot o ich wędrówce inkarnacyjnej, o pracy Duchów...

Odpowiedzi udzieliły nie religie czy przywódcy duchowi, lecz jej faktyczni Opiekunowie – Energie Ziemi, Wody i Powietrza. Książka stanowi swoisty pomost, przybliżający Zaświat do Ziemi. Przeczytasz w niej między innymi opowieści różnych istot o ich wędrówce inkarnacyjnej, o pracy Duchów Opiekuńczych, a z relacji mieszkańców innych planet dowiesz się o ich życiu, wyglądzie i zwyczajach.

Ta książka jest prezentem dla Ciebie. Przyjmij ją z miłością i wdzięcznością. Czytaj ją sercem i pozwól, by każde jej słowo pulsowało w Tobie jak krew, jak życie, jak oddech Wszechświata.

źródło opisu: Novae Res, 2011

źródło okładki: http://zaczytani.pl/ksiazka/trylogia_prawdy,druk

Rafał | 2015-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2015

Przeczytanie tej książki trochę czasu mi zajęło, ale zdecydowanie nie był to czas stracony. Na pierwszej stronie książki autorka umieściła ostrzeżenie "...Zanim więc zaczniesz czytać, zastanów się głęboko, bo gdy skończysz lekturę, będziesz już inny. Czy chcesz tego, czy nie, nie zdołasz być taki jak przedtem." Przy zabieraniu się za czytanie tej książki nie brałem tego na poważnie, ale muszę przyznać że faktycznie książka w pewnym stopniu mnie zmieniła. W książce znajdziemy relacje istot z poza ziemi o tym jak żyje się na ich planetach, opowiadania zwierząt o ich życiu na ziemi oraz opowiadania energii i duchów opiekuńczych o m.in. astralu. Książka przedstawia inny obraz Boga niż dotychczasowe religie. Autorka nie twierdzi jednak że wszystkie religie są w błędzie, mówi natomiast że w każdej jest odrobina prawdy. Czyta się lekko i przyjemnie, warto zapoznać się z tą lekturą i samemu ocenić :). To tyle ode mnie, proszę się nie czepiać o forme, słaby jestem w pisaniu....

osik | 2013-11-11

kicz