Manipulacja neuroperswazyjna

Wydawnictwo: Złote Myśli
poradniki

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy tak emocjonalnie reagują na wszelkie informacje na temat nowoczesnych metod wpływania na podswiadomość i zachowania ludzi? Zaraz Ci wszystko wyjaśnię. Opowiem Ci też o tak subtelnych (a zarazem potężnych) technikach manipulacji, że nie uwierzysz w ich skuteczność, dopóki nie wypróbujesz, jak działają. Niektóre z tych technik manipulacji...

Niektóre z tych technik manipulacji mogą Ci pomóc w sprzedaży, negocjacjach lub zwykłym załatwianiu codziennych spraw. Inne sprawią, że nabierzesz niezwykłej pewności siebie w kontaktach zarówno z pojedynczymi osobami, jak i z dużymi grupami ludzi, na przykład w czasie wystąpień publicznych.

Cokolwiek jest lub będzie Twoim celem po zapoznaniu się z tą zadziwiającą publikacją - robisz to na swoją odpowiedzialność. Piszę o tym od razu, by uniknąć potem nieporozumień. Dostajesz do ręki mocne narzędzie. Korzystaj z niego ostrożnie i z wyczuciem.

Nikt nie namawia Cię do manipulacji. Przedstawione w książce triki i metody wywierania wpływu są tak dobrze opisane, że z łatwością wprowadzisz je w życie.
Chodzi o to, że można się w nich tak zatracić, że już nigdy nie będziesz tą samą osobą. Czytaj uważnie dalej...

źródło opisu: http://www.zlotemysli.pl/prod/12157/manipulacja-ne...(?)

źródło okładki: http://get.zlotemysli.pl/products/image/000/012/157/600x848.jpg?201605

liaguszka | 2014-06-15
Na półkach: Przeczytane, 2014, Posiadam

szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś ciekawszego

Korneliusz | 2016-06-22

Doskonała książka dla każdej początkującej osoby, którą interesują zagadnienia związane z manipulacją, perswazją czy też mentalizmem. Pozycja wprowadza czytelnika w świat pojęć i metod związanych z m.in.: komunikacją werbalną i niewerbalną, neurolingwistyką oraz regułami wpływu społecznego. Na dodatek wszystko jest napisane prostym językiem. Oprócz teorii znajdują się tu także ćwiczenia praktyczne umożliwiające sprawdzenie nabytej wiedzy teoretycznej. Polecam!

EDDiE | 2016-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2016

Wiedza w książce jest ciekawa, niestety jak dla mnie
trochę płytko opisana. Może to tylko mój problem, ale
ciężko trafić w Polsce na książkę o podobnej tematyce,
która nie byłaby książką dla początkujących. Całkiem
dobrze rozpisana, ale niestety nie wnosząca zbyt dużo
do tematu, jeżeli już mieliśmy do czynienia z podobnym
tytułem.

Delusio | 2016-11-08