Florian Ogrodnik

Tłumaczenie: Alina Kuzborska
Wydawnictwo: Martel
Sodiniikas Florencijus
Dorota_1988

Litewski artysta Kestutis Kasparavicius sam pisze i ilustruje swoje książki. Tym razem opowiedział historię o tym, że dążenie za wszelką cenę do celu może przynieść więcej szkody niż pożytku. ...w kolorze tortu poziomkowego, wschodzącego słońca, owoców czerwonej jarzębiny. Florian potrafił wyhodować róże w najwspanialszych kolorach i rozmaitych odcieniach. Pewnego dnia jego spokój zmąciła...

...w kolorze tortu poziomkowego, wschodzącego słońca, owoców czerwonej jarzębiny. Florian potrafił wyhodować róże w najwspanialszych kolorach i rozmaitych odcieniach. Pewnego dnia jego spokój zmąciła uwaga niedźwiedzicy Królowej o czarnych różach.
Czy warto było zaspokoić niebezpieczną zachciankę Królowej?

źródło opisu: http://martel-ksiazki.pl

źródło okładki: http://martel-ksiazki.pl