Marchewiusz Wielki

Tłumaczenie: Alina Kuzborska
Wydawnictwo: Librone
Kiskis Morkus Didysis
Beniamin

...piaskowe ciasto brzoskwiniowe, świeżutka bułeczka z nadzieniem truskawkowym, lody karmelowe, strucla drożdżowa, biszkopt orzechowy, tort marcepanowy, ciasteczka z kremem czekoladowym, keks marmurkowy...Te smakołyki, i wiele innych pochłaniał Zajączek Marchewka, od kiedy postanowił jeść same smaczne i - co najważniejsze-bardzo słodkie rzeczy. W końcu został ZAJĄCEM MARCHWIUSZEM WIELKIM. Jak...

W końcu został ZAJĄCEM MARCHWIUSZEM WIELKIM.
Jak teraz na powrót stać się zwinnym i szczupłym Zajączkiem Marchewką?
Dowcipna i pouczająca bajeczka litewskiego artysty o tym, że dobrze i zdrowo jest być sobą. Nawet jeśli ktoś jest tylko małym zajączkiem.

źródło opisu: Martel, 2010

źródło okładki: www.martel-ksiazki.pl