Mała zima

Małgorzata Gierałtowska
Wydawnictwo Ezop
literatura dziecięca
Małgorzata Gierałtowska

Jeśli miałabym określić te opowiadania jednym słowem, to byłoby to – dziwne, a może nawet dziwaczne. Tematem przewodnim jest kolor nieodłącznie kojarzący się z zimą, czyli biel. Białe są foki, suknia ślubna, balon, a nawet pandy. I niby historie mają być ciekawe, a nie przykuwają uwagi małego czytelnika. Niby są realne, a jednak pełne niezwykłych wydarzeń. Miałam nieodparte...

• Wypożyczone z biblioteki
  • Rozczarowanie
  • 2015
  • Mama czyta
  • Półeczka dla dzieci
  • Wydawnictwo Ezop
  • Do kupienia 6+
  • Witek

Dodaj cytat z książki Mała zima