Drogowskazy zdrowia

Drogowskazy zdrowia
medycyna naturalna
zdrowie, medycyna
Magda

Drogowskazy zdrowia to kolejna porcja mądrości życiowej Stefanii Korżawskiej. Autorka prowadzi czytelnika polnymi drogami, pokazuje piękno normalnego świata, uczy zdrowego życia według jego prostych zasad. Taka droga jest dla wszystkich - zdrowych i chorych, również dla tych, którym medycyna oficjalna nie daje szansy wyleczenia. Autorka zapewnia, że zdrowe odżywianie i życiodajne herbatki ziołowe potrafią zmusić niejedną chorobę do odwrotu. I z radością przedstawia tych, którzy prostą drogą powrócili do zdrowia. Jednak zaznacza, że z chorobą wygrają ludzie pracowici, wytrwali, pokornego serca, wszak oni wykonają bezbłędnie wszystkie zalecenia zdrowego życia.
Opis autorki - www.stefaniakorzawska.pl

źródło opisu: http://www.stefaniakorzawska.pl/ksiazki.html