Cztery kroki do zdrowia

Cztery kroki do zdrowia
medycyna naturalna
zdrowie, medycyna
Magda

W maju 2012 roku została wydana kolejna książka z bestsellerowej serii tytułów o zdrowiu za pomocą korzyści płynących z natury Stefanii Korżawskiej! Tym razem o tym, jak wesprzeć się medycyną naturalną, gdy nasze ciało jest mniej, lub bardziej chore. Stefania Korżawska w swojej publikacji "Cztery kroki do zdrowia" przedstawia pomysł, by w chorobie zalecone przez lekarza tabletki uzupełnić...

Stefania Korżawska w swojej publikacji "Cztery kroki do zdrowia" przedstawia pomysł, by w chorobie zalecone przez lekarza tabletki uzupełnić medycyną naturalną. To tabletki ratują życie, jednak dzięki darom natury, ziołom i zdrowemu pożywieniu, będziemy zdrowo żyli.

Nie wolno tracić nadziei, nawet wtedy, gdy inni już nadziei na życie nam nie dają. Należy zacząć wszystko od początku - dokąd na polskim polu rośnie prawdziwe, zdrowe pożywienie, dokąd w promieniach słońca tańczą zioła, jest szansa, że organizm odnowi, że ciepła, życiodajna krew popłynie w nim, dożywi wszystkie komórki i zdrowie będzie powracało.

Niejednokrotnie po wykładach słuchałam opowieści wielu z Państwa o cudownym uzdrowieniu. Zresztą i mnie dane było obcować z cudem, przynajmniej 2 razy w życiu. I żyję, i Bóg przekazał mi tak wiele siły i miłości, bym mogła umęczonych chorobą prowadzić prostą drogą do zdrowia. Bez tej drogi jesteśmy skazani na cywilizację, a ta, choć na pozór piękna, łatwa i przyjemna, to niestety z chorobami trzyma.

Wierna przyjaciółka ziół,
Stefania Korżawska

źródło opisu: www.stefaniakorzawska.pl

źródło okładki: www.stefaniakorzawska.pl

Magda | 2013-03-02
Przeczytana: 13 maja 2013

Właściwie wciąż wracam czasami do tej książki.