Zgłosuj na książki roku 2017

Odra Opole Antoniego Piechniczka w latach 1975-1979

Wydawnictwo: Sendsport
sport
Roman

Lata 1975 – 1979 to okres największych sukcesów sportowych klubu Odra Opole. Prowadzona wówczas przez Antoniego Piechniczka drużyna piłkarska Odry pokonywała kolejne bariery w polskiej piłce, aby w 1977 roku móc zagrać w europejskich rozgrywkach. Kilka lat w Opolu to także początek kariery trenerskiej Antoniego Piechniczka, który wprowadził drużynę do ekstraklasy i wygrał z nią pierwszą...

Kilka lat w Opolu to także początek kariery trenerskiej Antoniego Piechniczka, który wprowadził drużynę do ekstraklasy i wygrał z nią pierwszą edycję Pucharu Ligi.
Publikacja uzupełniona jest dodatkowo o zarys całej ponad 60-letniej historii sekcji piłkarskiej najlepszego klubu Opolszczyzny.

Autorem ''Odry Opole..” jest Sebastian Bergiel, były zawodnik klubu, ale przede wszystkim pasjonat jej historii i wierny od lat kibic drużyny. Dzięki temu książka to nie zbiór suchych faktów, ale z pasją opisana historia najlepszych lat drużyn

źródło opisu: www.sensport.pl

źródło okładki: www.sendsport.pl