Łatwe ciasta

Wydawnictwo: Weltbild
Blitz Kuchen
cukiernictwo, wypieki,
una_fresa_verde

Tylko 15 minut przygotowań, a potem już tylko do piekarnika! Brzmi podejrzanie? Nie wtedy, gdy gwarantuje to Dr. Oetker! Placek mandarynkowo-wiśniowy, marmurkowy sernik, ciasto czekoladowo-morelowe to zaledwie kilka z ponad 40 smakołyków wypróbowanych w doświadczalnej kuchni Dr. Oetkera. Z kilku powszechnie dostępnych składników błyskawicznie przygotujesz słodkości, które na długo zapadną w...

błyskawicznie przygotujesz słodkości, które na długo zapadną w pamięć rodzinie i gościom. Szybkie ciasto z tortownicy lub z blachy, a może babka, keks, tarta? Nieważne, co wybierzesz – ważne, że na pewno uda się na medal i nigdy się nie znudzi! Wieloletnie doświadczenie Dr. Oetkera + Twoja wolna chwila = sukces.

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/latwe-ciasta_p10865467.html

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/latwe-ciasta_p10865467.html