Twoje dziecko i zaburzenia odżywiania. Jak mu pomóc

Wydawnictwo: Znak
poradniki

Amerykańscy czołowi eksperci w dziedzinie leczenia zaburzeń odżywiania przekonująco dowodzą, że zaangażowanie rodziców zwiększa szanse dziecka na całkowite wyleczenie z anoreksji czy bulimii. Rodzice powinni postarać się dowiedzieć jak najwięcej o chorobie, szybko podjąć działanie i uczestniczyć w terapii. Książka Twoje dziecko i zaburzenia odżywiania. Jak mu pomóca pomoże stworzyć stworzenia wspólną, rodzinną strategię walki z chorobą.

survoler | 2014-03-03
mag860 | 2015-09-27