Duch narodowy. Postacie polskich polityków XXw.

Wydawnictwo: Stopka
historia
Shazza

W historii Polski wiele jest postaci, które zawsze będą wzorem, których postępowaniem, postawą, osiągnięciami możemy się chlubić przed innymi narodami. Ba, to osoby, które często były bohaterami innych krajów. I o takich postaciach XX wieku pisze prof. Teresa Wróblewska w swojej książce "Duch narodowy". Kto dziś może być autorytetem dla młodego pokolenia? Czy znajdzie się drugi Dmowski, Nowak-Jeziorański czy Giedroyc - zastanawia się autorka.
Pozycja zainteresuje nie tylko pasjonatów historii, ale wszystkich, którzy patrzą z niepokojem na współczesną Polskę.

źródło opisu: http://www.stopkapress.com.pl/opis,35,107.html

źródło okładki: http://www.stopkapress.com.pl/opis,35,107.html