Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Rachocki i S-ka
Sons of Glory
83-86379-11-1
Inne

Akcja tej powieści rozgrywa się na przestrzeni dwóch tysiecy lat, choć główne wydarzenia dotyczą czasów wojny secesyjnej. Jej bohaterami są kolejni potomkowie rodziny Galio. HANNO - nieślubny syn Hannibala, który wzięty w 201 r. przed narodzeniem Chrystusa do niewoli rzymskiej, jako gladiator wywlaczył sobie wolność Major ANTHONY WAYNE GALIO był mistrzem fechtunku w Akademii...

Major ANTHONY WAYNE GALIO był mistrzem fechtunku w Akademii Wojskowej w West Point; wojskową namiętność przekazał swoim trojgu dzieciom, które ku zmartwieniu ojca walczyły w wojnie secesyjnej po oby stronach barykady.

Wreszcie weteran z Wietnamu, TONY GALIO, pułkownik pracujący dla CIA, ale nieoficjalnie przemycający broń dla bojowników afgańskich walczących o wolność. Gdyby go zabito, Agencja zaprzeczyłaby, że wogóle istniał. W Afganistanie, po złapaniu go przez oddział Specnazu, przypadkiem dowiaduje się, że jego przeciwnikiem jest... jego krewny, pułkownik Galinow...

Andrzej | 2016-12-27
Przeczytana: 2003 rok