Thiaoouba Prophecy
Zoey

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Alex z PorozmawiajmyTV poddany sesji hipnotycznej został zapytany o tę książkę. Widząc wszystko z perspektywy swojego wyższego Ja powiedział, że "nie jest ważne czy wszystko w tej książce to prawda, ale bardzo dobrze się stało że taka książka powstała". Właśnie ta wypowiedź zaintrygowała mnie do tego stopnia, że zdecydowałem się przeczytać tę książkę. I oczywiście nie żałuję. Bo jeśli nawet to wszystko nie jest prawdą, to jednak pozwala nam spojrzeć na nas Ziemian z nieco szerszej perspektywy. Na pewno zapamiętam zawartą w niej "wersję prawdy" i będę próbował ją zweryfikować lub zakwestionować innymi informacjami, które ciągle chłonę. Obecnie mamy wysyp podobnych relacji kontaktów z innymi istotami, czy to fizycznych czy astralnych. Channelingi, spotkania z Jezusem, Buddą, Mahometem, rozmowy z duchami, Reptilianami, relacje ludzi doświadczających OOBE... jest tego mnóstwo. Niektóre informacje się pokrywają i potwierdzają, ale wiele z nich to też wielka dezinformacja. Wygląda na to,...

Badylek | 2015-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Nie mnie osądzać czy kosmici porwali autora, czy też nie. Czy jest to prawda czy fikcja literacka. Czytałem gorsze wypociny literackie, jednak poddałem się w momencie, w którym autor zaczyna snuć wywody odnośnie wyższości żydów nad innymi narodami. Przekonuje, że żydzi tj. formy z drugiego poziomu rozwoju mordujące obecnie Palestyńczyków, zabierające im wodę pitną, burzące ich mieszkania, mieszające w polityce naszego świata są istotami lepiej rozwiniętymi - tymi lepszymi... Dno, dna... Książka jako całość tylko dla żydofilów. NIE POLECAM!

asl | 2014-11-11
Przeczytana: 10 listopada 2014

Wspaniała książka, relacjonująca podróż autora na TJehoobę.
Dużo interesujących faktów, dużo prawdy.
Jest to lektura dla każdego, jednak po przeczytaniu każdy może mieć swoje własne zdanie na jej temat. Często na pewno niepochlebne. Większość nie jest gotowa, by przyswoić informacje w niej zawarte.
Polecam gorąco ludziom poszukującym prawdy!

Aryman | 2016-03-13

nr 1 dla mnie w tematyce obcych cywilizacji :] wydaje mi się, książka jest tak skonstruowana, że zaciekawia nawet ludzi nie w temacie, aczkolwiek ci wykazują się na ogół ignorancją i zaprogramowaniem :)

JDM | 2017-09-28
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 28 września 2017

W zasadzie żadne z informacji zawartych w książce nie pokrywają się z dostępnymi przekazami (E. Cayce, H. P. Błavacky itp.) i mitologiami (np. sumeryjska). Prezentowane systemy „moralno-duchowe” są nieścisłe i w zasadzie sprzeczne same w sobie. Brakuje bardzo wielu wątków, które dla człowieka jakkolwiek zaznajomionego z tematem, są oczywiste. Co do opisu technologii, to nie mam odpowiedniej wiedzy, aby się wypowiedzieć, ale dla czytelnika poszukującego strawy duchowo-kosmologicznej – zdecydowanie odradzam, szkoda czasu.

Artur | 2013-11-18
Przeczytana: 01 stycznia 2009

Właściwie trudno coś napisać...albo "kupujesz" co autor chciał przekazać albo rzucasz to do ognia. To nie jest beletrystyka! Autor nie jest pisarzem. Książa jest za darmo. Nikt nie ubija na niej tzw. "interesu". A treść... cóż żyjemy w matrixie... wierz lub nie, twoja sprawa. Dlaczego mówię "matrix" bo po przeczytaniu książki świat wydaje się...właśnie taki.

MacHor | 2014-04-22

Dno dna i metr mułu. Ta książka jest wymysłem osoby chorej umysłowo(bardzo poważnie). Ilość bzdur i nonsensów jest przeogromna. Trochę Danikiena, trochę paleoastronautyki, dużo New Age plus mierny styl tworzą potworka od którego ma się odruchy wymiotne.

Amatorii | 2013-06-23

Książka która zmusza do przemyśleń dotyczących naszego własnego bytu.

Roman | 2016-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2016

Ciężko mi cokolwiek napisać na jej temat. Na początku brzmi bardzo niewiarygodnie i już nie chodzi głównie o to w jaki sposób autor został zabrany przez Obcych na planetę TJehoobie. Same opisy powstania Świata rzucają inne światło na to co wydarzyło się miliony lat temu. Chciałoby się powiedzieć co książka to inna wizja powstania Ziemi, czy cywilizacji na niej żyjących.
W książce autor opisuje również powstanie i znikniecie kontynentów Mu i Atlantydy, pierwszych ludzi na Ziemi, powstanie rasy Żydów, wspomina nieco o Mayach i Aztekach oraz porusza kwestię życia i śmierci Chrystusa.
Mimo, że podczas czytania większość treści tej książki da się zaakceptować, to jednak czasami wydaje się ona bardzo niewiarygodna. Ocena tych opisów nie należy do mnie, nie chciałbym też ich negować, są po prostu jedną z wizji otaczającego nasz Świat. Być może kiedyś dowiemy się jak naprawdę było i ile prawdy przedstawił nam Michael Desmarquet.

Cordios | 2015-10-17
Przeczytana: 17 października 2015

Jeśli odbieramy książkę jako fikcję, to mamy do czynienia z bardzo słabym przedstawicielem science fiction, o przewidywalnej fabule, nudnym zakończeniu.
W treści dominują przydługawe, wielokrotnie powielane opisy przyrody i nieznanej technologii, z którą autor ma do czynienia w czasie swej podróży.

No, ale książka stoi na półce z autobiografiami, czyli opisuje zapewne prawdziwe dzieje z życia autora. Jeśli autor opisuje wydarzenia, z własnego życia, to szczerze zazdroszczę bogatych doświadczeń i dalekich, choć krótkich podróży.

Autor pisząc o zagadnieniach dotyczących astronomii i astrofizyki, zdradza kompletny brak wiedzy w tym temacie.

Przesłanie jakie niesie książka (jeśli pominąć aspekt religijno-duchowy), nie jest ani odkrywcze, ani zaskakujące. Było już wałkowane w wielu innych książkach o dużo lepszym poziomie literackim.