Czy ktoś z Państwa pragnie ze mną porozmawiać?

Wydawnictwo: Poligraf
Nacht, Roman Nacht
Swal

Autor urodził się w Kaliszu, wychował się w Katowicach. Z PRL-u wyjechał w 1964 roku. W Chicago w latach 1979 – 1984 jako członek ANCIENT ASTRONAUT SOCIETY założył centrum poszerzania świadomości HOMO COSMICUS. Bywał częstym gościem radiowych stacji polonijnych. Dawał prelekcje w kilku stanach, m.in. w Tucson w Arizonie i w stanie Nowy Meksyk. Jego artykuły publikowały w tamtych latach wszystkie znane gazety polonijne na świecie. Jako pierwszy założył w Tel Awiwie w latach 80. ubiegłego stulecia CENTRUM ŚWIADOMOŚCI KOSMICZNEJ. Od lat zajmuje się wpływem zjawiska UFO na rozwój świadomości człowieka oraz praktykuje medycynę holopatyczną (rodzaj medycyny energetycznej rozwiniętej przez jego przyjaciela, austriackiego lekarza, doktora Christiana Steinera). Jest autorem psychografii pt. PODWÓJNA SPIRALA (Wydawnictwo POLIGRAF), tłumaczy książki z języków obcych na język polski oraz sztuki teatralne z polskiego na hebrajski. Niniejsza książka zawiera impulsy dla ludzi, którzy lubują się w samodzielnym, niekonwencjonalnym myśleniu.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf, 2012

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl