Kabała

Wydawnictwo: Rea

Kabała jest nurtem żydowskiego mistycyzmu, odkrywającym pierwiastki boskie i madrość okultystyczną. Większość traktatów kabalistycznych pochodzi z XIII w., a wśród nich najważniejszą rolę odgrywa Zohar, księga kabalistycznego mistycyzmu. Od pewnego czasu kabalistyka cieszy się sporą popularnością na zachodzie. W książce tej została zawarta podstawowa wiedza na ten temat, w tym dotycząca interpretacji snów, astrologii, wpływu planet na nasz los, zaklęć i uroków, sposobów radzenia sobie z codziennymi problemami. Ma ona formę encyklopedyczną i przedstawia najpopularniejsze zastosowania kabały w życiu codziennym.

Mateusz Michałowski | 2015-01-13
| 2012-06-06