Wiersze i legendy dla chłopców

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7708-168-6
tulipany3

Ta piękna, bajecznie kolorowa, ilustrowana przez Elżbietę Śmietankę-Combik książka zawiera popularny wiersz Aleksandra Fredry „Paweł i Gaweł” oraz dwie wierszowane legendy „Bazyliszek” i „Kwiat paproci”, utwory, które na pewno spodobają się każdemu chłopcu! Sztywnostronicowa oprawa z gąbką pozwolą na wielokrotne oglądanie i czytanie tej pięknej książki wraz z rodzicami.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

male22 | 2016-10-03

"Paweł i Gaweł", "Bazyliszek" i "Kwiat paproci". Książka czytana dziecku tyle razy, że zaczyna się rozpadać. A musi jeszcze wytrzymać, bo niedługo podrośnie kolejny mały czytelnik, który pewnie też nauczy się na pamięć tych wszystkich bajek, które moim zdaniem są wszystkie fantastyczne.