S.A. Special A Tom 7

Tłumaczenie: Jan Świderski
Cykl: S.A. Special A (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
nightshade

Trwa Festiwal Sportowy. Jeśli Hikari chce pozostać w SA, musi go wygrać. Jednak nie tylko ją przeraża wizja porażki. Również Takishima nie ma zamiaru rozstawać się z ukochaną. Czy wobec tego Kei zdecyduje się przegrać, żeby nie stracić Hikari? Przygotujcie się na walkę do ostatniej kropli krwi, nieustające napięcie i... mnóstwo nieoczekiwanych sytuacji, które zgotuje Wam pierwsza para SA, niestarająca się już nawet ukryć, co do siebie czuje.

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!