Poważne zamiary

Seria: Scarlet
Wydawnictwo: Da Capo
The marriage plan
karolina13175

Ona wie, że małżeństwo to może i dobry pomysł, tyle że nie dla niej.
On szuka partnerki wyłącznie do przelotnego romansu; nie może przecież dać się schwytać w małżeńską pułapkę.
Pytanie, jak długo on i ona pozostaną wierni swoim przekonaniom, zwłaszcza że ona jest cudownym wprost uosobieniem piorunującej mieszanki seksapilu i niewinności, a jemu nie sposób się oprzeć.

źródło opisu: http://www.granice.pl/ksiazka,powazne-zamiary,252203

źródło okładki: http://www.granice.pl/ksiazka,powazne-zamiary,252203

katala | 2018-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2018

Aż chciałoby się powiedzieć – „tak to kiedyś bywało”. Tak to kiedyś się pisało. Tak to kiedyś się czytało. I w sumie można śmiało tak powiedzieć, bo to prawda.
Poważne zamiary to pozycja z 1997 roku lubianego przez zwolenników gatunku wydawnictwa Da Capo. Już sama nazwa wiele mówi. I w tym wypadku to prawda.
Dostajemy całkiem sprawnie napisany romans. Dobrze rozpisany i zaplanowany. Z bohaterami, którzy pełni wątpliwości ( no przynajmniej Becky je miała) próbują radzić sobie z dniem codziennym. Wbrew ludziom rzucającym im kłody pod nogi, idą naprzód. Robią to w otoczeniu czwórki cudownych dzieciaków, które jak to w życiu codziennym bywa, również mają swoje problemy i to wcale nie mniejsze niż rodzeni czy przyszywani rodzice. Po raz kolejny chciałoby się powiedzieć „życie”.
Jak przystało na dobry romans, pojawiają się oczywiście paskudne charaktery, które chcą pokrzyżować plany bohaterom, zarówno zawodowe jak i prywatne. I nie, nie będzie zaskoczenia – całość kończy się dobrze, a...

zabielka | 2015-02-01
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2015
Przeczytana: 01 lutego 2015

No i to mi się podoba!!! -Romans przy którym się uśmiałam, i to nie ra na cały regulator!!! Ale też i miałam nie raz ochotę pochlipać. Dlatego teraz przy pisaniu mojej opinii dodaję dwie dodatkowe gwiazdki z czystym sumieniem. Początkowo moja ocena była "bardzo dobra" jednak jak mogę dać taką ocenę, skoro nie dość że się śmiałam to jeszcze płakałam?!?, i miałam ochotę w pewnym momencie wytargać za uszy główną bohaterkę??? -Choć w sumie po przemyśleniu, ją bardo polubiłam!? -No nic, polecam serdecznie i pozdrawiam :)