Udane przyjęcia. Poleca Bożena Dykiel

Wydawnictwo: Publicat
poradniki

Bożena Dykiel wraz z autorami radzi, jak zorganizować udane przyjęcie i przygotować wyśmienite dania, którymi oczarujesz swoich gości. Sprawdzone przepisy kuchni polskiej, które doskonale nadają się na przyjęcia, nie tylko rodzinne 100 przepisów, porad i pomysłów idealnych na święta i uroczystości wybierz odpowiednie potrawy i dekorację stołu 100 fotografii każdy przepis i aranżacja stołu przedstawione są na kolorowej fotografii, zobacz, jak przygotować przyjęcie..

asiula1000 | 2016-02-19
Na półkach: Przeczytane, Dom,ogród