Psychomanipulacja

Mnie nie zaskoczyła, zgodnie z oczekiwaniami.

Tylko dla tych, którzy chcą zobaczyć, że każdy może wyprodukować coś przyjmijmy dla uproszczenia np. o "kołczingu" (i tu szacun za przedsiębiorczość, zawsze trzeba próbować, niestety często kosztem np. czasu i pieniędzy innych) i jaki może go dzielić dystans od profesjonalnych, sensownych pozycji, czyli jak tego nie robić (antyprzykład),w skrócie poziom (cytat z pamięci): "nie chciałbyś, żeby każda kobieta o Tobie marzyła, nie chciałbyś być bogaty i leżeć na plaży, kiedy wszyscy do Ciebie dzwonią, a na koncie mnożą się miliony".

Ogólnie najgorszy bryk z jakiejś dziedziny, kilka idei zaprezentowanych sposobem "jak sprzedać to samo do różnych grup" (drugi szacun za podstawy marketingu i segmentację),stąd rodzic (...umysłem dziecka),mężczyzna/kobieta (odpowiednio odwrotnie),uczeń (...nauczyciela),po prostu Ty (..własnym),X liga akwizytorów (...klienta),wszyscy/szeroka grupa (...człowieka),czy osoby, które można złapać na hasło entrance, medytacja, itd. (to największy gniot, poziom Smoleńska to film oskarowy),

Mimo wszystko polecam (niekoniecznie w całości) z powodów wymienionych wyżej i ewentualnie dla garstki śmiechu, po wcześniejszym zainstalowaniu się w innej galaktyce... ;)

Mnie nie zaskoczyła, zgodnie z oczekiwaniami.

• Psychologia i rozwój
  • 2021 - audio