Zgłosuj na książki roku 2017

Język F# w praktyce

978-83-61744-47-4
Krystyna

Język F# w praktyce to książka elektroniczna skierowana do Czytelników chcących poznać podstawy języka F# i pracę w środowisku Visual Studio. Nie wymaga znajomości wstępnej tego języka ani innych narzędzi programistycznych. Korzystna może jednak być znajomość innych języków programowania, np. C++, C#, Pascal. Zamieszczone w niej ćwiczenia, składnie poleceń i tabele mogą również służyć jako...

Zamieszczone w niej ćwiczenia, składnie poleceń i tabele mogą również służyć jako pomoc dla bardziej zaawansowanych programistów.

Pliki do pobrania, zawierające ćwiczenia prezentowane w książce, umieszczone są na stronie Wydawnictwa. Wszystkie zostały uruchomione i sprawdzone pod systemem operacyjnym Microsoft Windows (XP i 7).

źródło opisu: http://www.EscapeMagazine.pl

źródło okładki: http://www.EscapeMagazine.pl