Wprowadzenie do ASP.NET 2.0. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo: Nakom
978-83-89529-46-6
Krystyna

Książka jest przeznaczona dla osób chcących poznać podstawy technologii ASP.NET. Prawie cała jej treść jest opisem ćwiczeń wprowadzających praktycznie w zagadnienie. Wszystkie umieszczone tu zadania zostały wypróbowane. Odbiorcami tej publikacji mogą być uczniowie, studenci i inni czytelnicy zainteresowani tworzeniem stron z użyciem ASP.NET. Autor nie stawia prawie żadnych wymagań przed...

Wszystkie umieszczone tu zadania zostały wypróbowane.

Odbiorcami tej publikacji mogą być uczniowie, studenci i inni czytelnicy zainteresowani tworzeniem stron z użyciem ASP.NET. Autor nie stawia prawie żadnych wymagań przed potencjalnymi czytelnikami, chociaż pomocna może być wcześniejsza znajomość podstaw HTML i języka Visual Basic, a także dowolnego środowiska zintegrowanego służącego do programowania, np. w VB, C++, C# czy Delphi.

Po jej przeczytaniu i wykonaniu ćwiczeń czytelnik będzie umiał zbudować w miarę prosty portal ASP.NET, korzystający z bazy danych SQL Serwer czy plików XML. Powinien zainteresować się tematyką ASP.NET na tyle, aby dalej sięgnąć do bardziej rozbudowanych poradników.

Na polskim rynku wydawniczym brak jest przystępnie napisanych książek wprowadzających w podstawy ASP.NET. Ta pozycja w dużej mierze wypełnia tę lukę!

źródło opisu: NAKOM

źródło okładki: NAKOM