Access 2010 w praktyce

Wydawnictwo: Bila
978-83-60667-29-3
Krystyna

Książka skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poznać podstawy tworzenia i zarządzania bazami danych w programie Access. Do efektywnego korzystania z książki nie jest konieczna dobra znajomość zagadnienia baz danych. Zamieszczone w książce ćwiczenia mogą służyć zarówno jako pomoc dla mniej i bardziej zaawansowanych użytkowników. Autor proponuje wiele ćwiczeń uzupełniających w formie...

Autor proponuje wiele ćwiczeń uzupełniających w formie dodatkowych zadań, które wykonuje wspólnie z czytelnikiem.
Wszystkie prezentowane ćwiczenia zostały sprawdzone w praktyce na licznych szkoleniach prowadzonych przez Autora.

źródło opisu: Wydawnictwo Bila

źródło okładki: Wydawnictwo Bila