IronPython Studio w praktyce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-15824-8
Krystyna

Książka przedstawia nowe podejście do języka Python, polegające na wykorzystaniu narzędzi wizualnych i bibliotek oferowanych przez pakiet Visual Studio oraz Microsoft .NET Framework. Nowe środowisko tworzenia aplikacji w języku Python, czyli pakiet IronPython Studio, ułatwia programowanie, wspierając projektanta narzędziami graficznymi i ustandartyzowanymi bibliotekami, znanymi z takich języków, jak C# i Visual Basic. Wnosi zupełnie nową jakość do języka Python.

Publikacja skierowana jest do osób, które chcą poznać podstawy języka Python oraz zasady pracy w środowisku IronPython Studio. Od Czytelnika nie wymagana jest znajomość języka Python ani innych narzędzi programistycznych.

W książce znajduje się zestaw kilkudziesięciu ćwiczeń - przykładów, wprowadzających Czytelnika w proces tworzenia aplikacji w środowisku IronPython Studio.

źródło opisu: Wydawnictwo PWN

źródło okładki: Wydawnictwo PWN