Bez wyjścia

Tłumaczenie: Michał Madaliński
Wydawnictwo: Prima
Vertical run
83-7152-074-3

Kiedy czterdziestoletni biznesmen Dave Elliot,wiceprezes Senterex Corporation, zaczyna kolejny dzień pracy w biurze na czterdziestym piątym piętrze supernowoczesnego wieżowca na Manhattanie nie przypuszcza, że tego dnia każdy, kogo spotka, będzie usiłował go zabić.Jego szef - zarazem prezes firmy,koledzy z pracy, przyjaciele a nawet żona - z niezrozumiałych powodów wszyscy nagle pragną jego śmierci. Uzbrojeni po zęby strażnicy obstawili kazde wyjście z biurowca, a oddział doskonale wytrenowanych komandosów z tajemniczej organizacji rządowej z rozkazami "zastrzelić bez ostrzeżenia" przeczesuje piętro po piętrze. Osaczony w budynku Dave nie podda się, nie będzie też umierać samotnie. w Wietnamie służył w siłach specjalnych i ze ściganego potrafi błyskawicznie przeistoczyć się w myśliwego. Do znalezienia odpowiedzi na najbardziej zagadkowe pytania - dlaczego musi zginąć? kim są jego prześladowcy? pozostały mu tylko dwadzieścia cztery godziny - dwadzieścia cztery godziny ucieczki w pionie.

źródło opisu: Wyd. Prima, 1997

źródło okładki: http://literacki24.pl/