Kiti 
recenzje-kiti.pl
Absolwentka filologii rosyjskiej. Ulubione gatunki to fantastyka, kryminał i literatura dziecięca i młodzieżowa. Nie pogardzę także dobrą grą planszową :)
26 lat, kobieta, Trzemeszno, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 2 tygodnie temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-01-03 13:54:54
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Artur Pacuła tworzy bardzo ciekawy młodzieżowy cykl, z którym warto się zapoznać. ,,Gdzie jest skrytka generała Grota?" jest trzecim tomem, który można czytać jako oddzielną całość.

Na młodych odkrywców tym razem czekała nowa przygoda. Ferie zimowe to doskonały czas na spotkanie się w większym gronie i poszukanie nowych wrażeń. Młodzi bohaterowie z nauczycielem historii tym razem postanowili...
Artur Pacuła tworzy bardzo ciekawy młodzieżowy cykl, z którym warto się zapoznać. ,,Gdzie jest skrytka generała Grota?" jest trzecim tomem, który można czytać jako oddzielną całość.

Na młodych odkrywców tym razem czekała nowa przygoda. Ferie zimowe to doskonały czas na spotkanie się w większym gronie i poszukanie nowych wrażeń. Młodzi bohaterowie z nauczycielem historii tym razem postanowili szukać skrytki generała Grota. Czy im się to udało?

Od czasu do czasu lubię przeczytać dobrą powieść młodzieżową. Ta na swoją kolej czekała dość długo, bowiem przerażała mnie nieco jej objętość. Zupełnie niepotrzebnie! Całość wręcz się pochłania, naprawdę, strony przelatują niezwykle szybko.

Autor bardzo umiejętnie wplata fakty historyczne w fabułę tej publikacji. Jest ona niezwykle ciekawa, tym bardziej, że do końca nie wiadomo, czy bohaterowie coś odnajdą. Za spory atut serii uważam także to, że każdy tom można czytać jako oddzielną całość.

,,Gdzie jest skrytka generała Grota?" to pozycja, która spodoba się nie tylko miłośnikom historii, choć ta jest tutaj podana w naprawdę przystępny sposób.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
832 795 2878
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (22)

zgłoś błąd zgłoś błąd