Polska według internautów

Wydawnictwo: Bezdroża
poradniki
Agula

Polska według internautów składa się z jedenastu rozdziałów, z których każdy przedstawia jeden region Polski. Wydawnictwo zawarło w przewodniku wyczerpujące opisy krajoznawcze i historyczne, informacje o aktualnej bazie noclegowej i gastronomicznej, jak również propozycje dotyczące aktywnego wypoczynku na opisywanych terenach. Polska według internautów to połączenie rzetelnych i ciekawych...

Polska według internautów to połączenie rzetelnych i ciekawych informacji historyczno-krajoznawczych z opiniami turystów, to aktualne informacje praktyczne, potwierdzone przez klientów danych lokali, to wreszcie zawarty w relacjach z podróży zbiór pomysłów na ciekawe wyprawy w różne, niekoniecznie wszystkim znane zakątki Polski. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy przewodnik pomoże Państwu na nowo zachwycić się własną ojczyzną oraz stanie się inspiracją do niezapomnianych podróży i osobistych odkryć.

źródło opisu: www.bezdroza.pl

źródło okładki: www.bezdroza.pl

repos | 2016-05-03

bardzo dobry przewodnik! Polecam!

Karolina | 2018-03-23
aga7-77 | 2015-05-05