NLP. Umiejętność realizowania marzeń.

Wydawnictwo: Ravi
Neurolinguistic programming. The New Art and Science of Getting What You Want.
Lecter

źródło opisu: książka

źródło okładki: http://img.tezeusz.pl/static/product_image/34/346790_big.jpg

EsioRRR | 2014-03-02
Na półkach: Teraz czytam

Programowanie neurolingwistyczne, zwane w skrócie NLP (ang. Neurolinguistic Programming) bada postępowanie osób osiągających sukcesy w rozmaitych sferach aktywności oraz możliwości naśladowania ich sposobu myślenia i zachowania. Obiektem szczególnego zainteresowania tej dyscypli*ny jest przebieg procesów myślenia oraz jego oddziaływanie na zachowania jednostek. NLP uczy, jak myśleć skuteczniej, jak komunikować się z samym sobą i z otoczeniem, by osiągnąć zamierzone cele Nie jest ono jednak tylko uzupełnieniem teorii komunikacji, lecz niezwykle praktyczną gałęzią nauki, gdyż przedstawia myślenie i zachowania wyróżniających się jednostek w po*staci modelu, który wszyscy możemy wykorzystać, by osiągnąć podobne wyniki Większość technik, które opisuję w tej książce, nadaje się do na*tychmiastowego zastosowania, zatem już podczas lektury będziesz mógł cieszyć się postępami osiągniętymi w różnych sferach życia, a następnie przy*stąpisz do budowania własnego sukcesu.Zaletą programowania...

Anita | 2017-06-05
Na półkach: Psychologia, Przeczytane