NLP. Umiejętność realizowania marzeń.

Okładka książki NLP. Umiejętność realizowania marzeń. Harry Alder
Okładka książki NLP. Umiejętność realizowania marzeń.
Harry Alder Wydawnictwo: Ravi nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Neurolinguistic programming. The New Art and Science of Getting What You Want.
Ravi

Programowanie neurolingwistyczne, zwane w skrócie NLP (ang. Neurolinguistic Programming) bada postępowanie osób osiągających sukcesy w rozmaitych sferach aktywności oraz możliwości naśladowania ich sposobu myślenia i zachowania. Obiektem szczególnego zainteresowania tej dyscypli*ny jest przebieg procesów myślenia oraz jego oddziaływanie na zachowania jednostek. NLP uczy, jak myśleć skuteczniej, jak komunikować się z samym sobą i z otoczeniem, by osiągnąć zamierzone cele Nie jest ono jednak tylko uzupełnieniem teorii komunikacji, lecz niezwykle praktyczną gałęzią nauki, gdyż przedstawia myślenie i zachowania wyróżniających się jednostek w po*staci modelu, który wszyscy możemy wykorzystać, by osiągnąć podobne wyniki Większość technik, które opisuję w tej książce, nadaje się do na*tychmiastowego zastosowania, zatem już podczas lektury będziesz mógł cieszyć się postępami osiągniętymi w różnych sferach życia, a następnie przy*stąpisz do budowania własnego sukcesu.Zaletą programowania neurolingwistycznego jest jego niezwykła ela*styczność. Nawet jeżeli wybrana przez ciebie metoda nie przyniesie natych*miastowych rezultatów, zmienisz dzięki niej przyjęty sposób postępowania oraz ocenę własnej sytuacji, a w efekcie zrealizujesz wytyczone cele. Przyswo*iwszy sobie kilka podstawowych zasad, będziesz mógł wprowadzić te zmiany bez trudu. Zrozumiesz własny sposób myślenia oraz odkryjesz oddziaływa*nie myśli na zachowania, a tym samym – na swoje osiągnięcia NLP oferuje szereg technik, które sprawią, ze zmienisz sposób życia i będziesz kształto*wał je zgodnie z własną wolą.

• Psychologia
  • Biblioteka publiczna
  • Perswazja
  • 2002

Dodaj cytat z książki NLP. Umiejętność realizowania marzeń.