NLP w 21 dni

83-7120-975-4
nlp, wpływ, psychika, nastawienie
popularnonaukowa
Raincloud

NLP (neurolingwistyczne programowanie) powstało w wyniku badań nad zachowaniem prowadzącym do osiągania sukcesu. Uczy umiejętności komunikacji interpersonalnej oraz praktycznych metod zmieniania sposobu myślenia i zachowania. Przedstawia program, który pozwala zrozumieć i budować związki interpersonalne, poprawić umiejętność przekonywania, skoncentrować się na celach i skutecznie działać oraz panować nad własnym samopoczuciem.

Michał | 2014-01-14
Przeczytana: 12 stycznia 2014

To tak naprawdę moja pierwsza książka z tej dziedziny. Czyta się ją bardzo przyjemnie i lekko. Jest napisana przystępnym językiem i bardzo pomagają ćwiczenia, które są na końcu każdego rozdziału. Taki podręcznik do NLP. Polecam.

| 2013-07-08
Przeczytana: 07 czerwca 2012

Dobra pozycja dla osób, które rozpoczynają przygodę z programowaniem neurolingwistycznym, jednak napisana trudnym językiem. Książka naładowana (albo i przeładowana) jest specjalistyczną terminologią.

r00ster | 2013-03-03
Na półkach: Przeczytane, Psychologia
Przeczytana: 03 marca 2013

Tego nie da się czytać. Tona pojęć wprowadzona, żeby nadać wrażenie elitarności, a tak naprawdę mówiąca np. o tym, że ludzie wiedzą, że coś było 5 lat temu, a coś innego 5 minut temu. Nie polecam.

Michał Bagiński | 2015-03-20
Na półkach: NLP, Przeczytane

Według mnie dobry podręcznik w tej dziedzinie.

| 2011-04-29
Przeczytana: 23 kwietnia 2011

Bardzo nieprzydatna jak dla mnie. Nie chciałabym zrażać ludzi do poradników ale tego nie polecam.

hortu | 2013-02-08

Zbyt wiele się nie dowiedziałem, o dziwo większość umiejętności mam w nawyku od zawsze

tomi24 | 2016-08-09
Urszula | 2016-05-10