Inteligencja kreatywna

Tłumaczenie: Anna Cichowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Inteligencja i Emocje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
CQ. Boost your creative intelligence. Powerful ways to improve your creativity quotient
83-241-1238-3
Mateusz

Nowatorski poradnik, oparty na ostatnich wynikach badań naukowych Po raz pierwszy pokazane znaczenie innego rodzaju inteligencji w życiu i karierze zawodowej.Jak podwyższyć swój iloraz kreatywności. Po IQ i EQ nowy rodzaj inteligencji CQ - określający zdolności twórczego myślenia i twórczej postawy. Jak częściej doświadczać przebłysków geniuszu Jak regularnie wpadać na nowe pomysły Jak mierzyć iloraz CQ, podobnie jak IQ i EQ

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2003

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/