I Ty jesteś mentalistą! Naucz się odczytywać myśli, emocje i zachowania otaczających Cię osób

Tłumaczenie: Sławomir Kupisz
Wydawnictwo: Helion
Wir sind alle Mentalisten! Das Geheimnis der 5 Sinne
978-83-246-3004-2
mentalista, emocje
Mateusz

Wyobraź sobie, że potrafisz czytać w ludzkich myślach albo że jesteś w stanie kontrolować zachowanie otaczających Cię osób. Niemożliwe? Każdy z nas ma zadatki na mentalistę, nie każdy jednak jest w stanie docenić wartość tej niezwykłej umiejętności. Kim właściwie jest mentalista? To ktoś, kto odczytuje ludzkie nastroje, rozumie znaczenie mowy ciała, wywiera na ludzi wpływ i kreuje iluzję w ich umysłach — jest bowiem znakomitym obserwatorem i niezłym psychologiem. Nie jest to jednak dar wrodzony, ale doskonale wytrenowane umiejętności. Ty również możesz je zdobyć, jeśli tylko masz na to ochotę.

Ta książka zawiera doskonałe techniki, narzędzia oraz podstawową wiedzę, jaką powinien opanować mentalista. Pokaże Ci również, jak skutecznie używać ich w codziennym życiu, by podnieść jego jakość, osiągać sukcesy oraz stworzyć nowy, lepszy klimat w relacjach z otaczającymi Cię ludźmi. Nauczysz się celnie odczytywać emocje innych ludzi i bezbłędnie interpretować ich zachowania, a co za tym idzie, zyskasz nad swoim otoczeniem bezcenną przewagę!

źródło opisu: http://sensus.pl/ksiazki/i-ty-jestes-mentalista-na...(?)

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/192921

JustynaMck | 2019-06-06
Przeczytana: 2015 rok

Jak odczytywać innych ludzi i jak wpływać na ich zachowanie, wybory. Niejednokrotnie w kontaktach z innymi nie potrafimy odczytać znaków, które te osoby przekazują, a które mogą mieć duże znaczenie w relacji z daną osobą.
Czy wiecie jak sprawdzić czy ktoś kłamie? I jak odróżnić to czy ktoś właśnie kłamie, czy tylko sobie coś przypomina?
No właśnie wszystko jest w tej książce.
POLECAM!

And97rew | 2018-11-16
Przeczytana: 06 lipca 2018

Zgodnie z opiniami innych podstawy technik mentalistów, ale od czegoś trzeba zacząć. ;)

KKK | 2018-10-26
Przeczytana: 26 lipca 2018

Rozczarowanie. Większość wiedzy zawartej w tej książce przeciętny nauczyciel wykłada w szkole podstawowej podczas jednej godziny lekcyjnej... Zbiór oczywistości. Nudne i nieprzydatne.
Autor proponuje ćwiczenia praktyczne... siedzi gdzieś teraz przed kominkiem i nabija się z czytelników, którzy powzięli silne postanowienie i faktycznie ćwiczą małpie miny w gronie zadziwionych tą przemianą znajomych... za to poczucie humoru druga gwiazdka :)

Warsztat | 2018-10-19
Przeczytana: 19 października 2018

Chcialam znaleźć motywację i chęć do działania. Przy okazji szukania motywatorów Reissa trafiłam na fragment tej książki: http://biznes.onet.pl/wiadomosci/manager/zmysl-decyzyjny-i-motywacja/3nt41
I już wiedziałam, że to będzie niezwykły czas spędzony na czytaniu i podróży wgłąb siebie. Coraz bardziej doceniam literaturę motywacyjną napisaną przez sąsiadów zza zachodniej granicy.

pwozny | 2018-05-02
Przeczytana: 02 maja 2018

Za wysoko nie można tej pozycji ocenić. Według mnie można potraktować ją jako wstęp do tego niezwykle interesującego tematu. Autor pokazuje mało sztuczek, a zawartość treściowa książki stanowi bardziej proces uwrażliwienia siebie. czy to o to właśnie chodzi? zobaczymy w innych pozycjach

Łukasz Bartkowski | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016

Po opiniach innych byłem zmieszany. Postanowiłem jednak sam przekonać się jaka jest ta książką i nie zawiodła mnie. Jest napisana w sposób czytelny, zrozumiały, podzielona na osobne działy w którym każdy dotyka innego zagadnienia. w środku zawarte są ćwiczenia przeznaczone do wykonywania. Mowa ciała to jedynie mały aspekt wszystkich informacji jakie można tutaj znaleźć. Książka uczy jak stać się mentalistą na poziomie wszystkich swoich zmysłów. Kogo to interesuje - polecam :)

Mała-Mi | 2016-05-16
Przeczytana: 07 kwietnia 2016

Opinia o książce będzie na pewno zależna od stopnia "wtajemniczenia" w psychologię. Jeśli to będzie jedna z pierwszych książek z tej dziedziny to być może wyda się interesująca. Jeśli natomiast będzie "kolejną" z tej serii, to niestety nie wnosi nic nowego. Wszystko to "już było", jest tylko inaczej podane. Są ciekawsze pozycje.

Larysysy | 2016-03-23

Po prostu słabe i niepoparte żadnymi badaniami, a jedynie mglistymi doświadczeniami.

Tricksofmind | 2015-05-19

Przeczytałem ją od deski do deski, wybrałem z niej wszystko co najbardziej interesujące oraz wzbogaciłem wiedzą z innych źródeł i zrobiłem na podstawie tego kilka wpisów na bloga. Serdecznie zapraszam do rozmowy na temat książki i metod w niej zawartych :)

masel | 2015-02-20
Przeczytana: maj 2013

Książka nie zrobiła na mnie szczególnego wrażenia. Opis książki bardzo zachęcał do zajrzenia do środka, natomiast po zakupie okazało się, że opisane zostały tam jedynie proste informacje o mowie ciała, które można znaleźć i innych książkach. W zasadzie zapomniałem już że ją przeczytałem.