Beskid Żywiecki z plecakiem

Wydawnictwo: Bezdroża

Podstawową część stanowią opisy tras ? propozycje wycieczek o różnej długości i trudności ? zarówno tras spacerowych, jak i prawdziwych całodziennych górskich wypraw. Trasy przebiegają przez najciekawsze tereny regionu ? wielokrotnie przemierzając góry, autor chce skierować czytelnika w miejsca sprawdzone, warte zobaczenia, niejednokrotnie ?obowiązkowe punkty?, które trzeba zobaczyć, aby naprawdę móc nazwać się prawdziwym turystą. Ale proponuje także zakątki mniej znane, często z dala od znakowanych szlaków. Wszystkie trasy zostały zebrane w trzy grupy ? o różnej skali trudności ? bardziej szczegółowy podział znajduje się na dalszych kartach przewodnika.

SUNDAY | 2014-08-06
BeYourself | 2013-07-21