BESKIDY 40 najpiękniejszych szlaków na weekend

Okładka książki BESKIDY 40 najpiękniejszych szlaków na weekend Jan Czerwiński, Natalia Figiel, Paweł Klimek
Okładka książki BESKIDY 40 najpiękniejszych szlaków na weekend
Jan CzerwińskiNatalia Figiel Wydawnictwo: Bezdroża literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Bezdroża
2022-01-01
2022-01-01

Okładka książki Góry Polski. 43 nieoczywiste trasy na jeden i na kilka dni Mariola Borecka, Krzysztof Bzowski, Jan Czerwiński, Natalia Figiel, Paweł Klimek, Marcin Winkiel
Góry Polski. 4... Mariola Borecka, Kr...
Okładka książki Beskid Śląski, Żywiecki i Mały. Przewodniki z górskiej półki. Jan Czerwiński, Natalia Figiel, Paweł Klimek
Beskid Śląski,... Jan Czerwiński, Nat...
Okładka książki REWOLUCJA w odprawach dla menedżerów Mierzwa Agata, Kapłon Bogusław, Jan Czerwiński
REWOLUCJA w od... Mierzwa Agata, Kapł...

"Beskidy. 40 najpiękniejszych szlaków na weekend" to książka dla każdego miłośnika gór, przyrody, pieszych wędrówek i dla osób, które nie mają pomysłu jak spędzić weekend.
Książka jest przepięknie wydana, ma mnóstwo pięknych zdjęć, map, do tego jest bardzo dobrze podzielona. Oprócz praktycznych informacji o szlakach, przebiegu czy długości trasy, dostępnych noclegach znajdziecie również praktyczne informacje jak do takiej wyprawy się przygotować.
Książka jest naprawdę konkretna i myślę, że przyda się niejednej osobie, która zdecyduje się na wyprawę po Beskidach.

Przewodnik bardzo mi pomógł w planowaniu weekendu, polecam

Przewodnik bardzo mi pomógł w planowaniu weekendu, polecam

Ta przepięknie wydana książka to idealny doradca przy planowaniu wycieczki w Beskidy.

Zawiera nie tylko propozycje szlaków, ale także szczegółowo opracowane trasy z najciekawszymi przystankami. Przejrzyste mapy idealnie obrazują drogę, którą obieramy, a załączone zdjęcia sprawiają, że już przy planowaniu nie możemy się doczekać, aż zobaczymy to wszystko na własne oczy.

To nie koniec plusów ☝️

Każdy szlak jest wzbogacony o elementy historyczne oraz praktyczne wskazówki dotyczące noclegu czy dojazdu.

Czego więcej potrzeba, aby wyruszyć na szlak?

Książka podpowiada jak dobrać ekwipunek, jak zadbać o bezpieczeństwo, na co zwrócić uwagę przy wyborze szlaku oraz jak zachować się w sytuacji zagrożenia.

To nadal nie wszystko ☝️

Wydawca zadbał także o to, aby po każdej podróży mieć pamiątkę. Na końcu książki są strony przeznaczone specjalnie do kolekcjonowania pieczątek ze szlaków.
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zebrać wszystkie 40 😍

Naprawdę nie potrafię czegokolwiek zarzucić tej książce. Jest po prostu idealna - pod względem treściowym, merytorycznym oraz wizualnym.

Podsumowując, dlaczego powinniście wybrać tę właśnie książkę przy planowaniu wycieczek w Beskidy?

Ponieważ ma:
✅️ szczegółowo opisane trasy
✅️ przejrzyste mapy
✅️ ciekawostki historyczne
✅️ opisy krajoznawcze
✅️ przepiękne zdjęcia
✅️ praktyczne wskazówki
✅️ miejsce na pieczątki
✅️ określone trudności szlaków
✅️ określony czas trasy
✅️ profile wysokości
✅️ cudowną jakość wydawniczą

Potrzebujecie czegoś więcej od tego typu książki?

To...

Mam wrażenie, że Beskidy to nadal jedna z najbardziej nieodkrytych krain geograficznych w naszym kraju. Wielu coraz częściej deklaruje chęć odwiedzenia i zobaczenia na własne oczy tych urokliwych miejsc. Górskie tras nadal skrywają wiele tajemnic i czekają na ich odkrycie. Najnowszy przewodnik Moutainbook Beskidy to propozycja dla wszystkich miłośników wypraw, wycieczek, wspinaczek oraz fanów górskich widoków. Autorzy opracowali czterdzieści najpiękniejszych szlaków idealnie nadających się do samotnej lub grupowej wyprawy na weekend. Oprócz czterdziestu propozycji gotowych wycieczek mocną stroną książki są ciekawe opisy oraz szczegółowe i zaktualizowane mapy. Ponadto znajdziemy tu również profile wysokościowe zwiedzanych miejsc. Każda trasa wzbogacona jest o piękne zdjęcia przyrody oraz wybrane ciekawostki krajoznawcze. W przewodniku zajdziemy opisy takich obszarów jak: Beskid Śląski, Beskid Żywiecki, Beskid Mały, Beskid Makowski, Beskid Wyspowy, Gorce, Pieniny i Magura Spiska, Beskid Sadecki, Beskid Niski oraz Bieszczady.
Książka jest bardzo poręczna i pięknie wydana. Przyda się gdy znajdziemy się w strefie bez zasięgu i trzeba będzie znaleźć drogę do domu. Polecam.

• W biblioteczce
  • Podręczniki, słowniki itp.
  • Elitki
  • Przewodniki