Twoja teściowa. Instrukcja obsługi.

Wydawnictwo: Stapis
978-83-61050-80-3
teściowa, humor
poradniki
Anita

Precyzyjne wskazówki dotyczące eksploatacji, konserwacji i deprawacji produktu 'Twoja Teściowa'. Gdybyś usiadł za sterami myśliwca F-16 (bez instrukcji obsługi), nie zamknąłbyś nawet prawidłowo kabiny pilota. Nasza instrukcja dotyczy urządzenia o wiele bardziej skomplikowanego i nieobliczalnego niż (w sumie) banalny F-16. W rękach szaleńca (każdy pan młody jest poniekąd szaleńcem), pozbawionego instrukcjiobsługi, takie urządzenia mogą być przyczyną wybuchu III wojny światowej. Przeczytaj! Naucz się na pamięć! Postępuj ściśle według zaleceń! Nie kopiuj! Kup drugi egzemplarz dla kolegi, który jeszcze jest kawalerem!

źródło opisu: www.stapis.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!