Czas na zmianę

Time for a Change
poradniki
WilkStepowy

Ustalmy jedną podstawową rzecz: nie ma takiej możliwości, żeby wiedzieć wszystko. Nikt - ani naukowcy, ani lekarze, ani badacze wszelkich ulotnych zjawisk - nie jest w stanie wytłumaczyć każdej zachodzącej reakcji, powodów niektórych emocji, a już na pewno nie może poznać do końca potęgi ludzkiego umysłu. A wiadomo, że im bardziej tajemnica niezgłębiona, tym bardziej fascynująca... Richard...

Richard Bandler zaprasza Cię w podróż w głąb ludzkiej świadomości i podświadomości.
Przybliża zagadkowy świat hipnozy, zwiększania możliwości intelektualnych, siły psychiki i tajników kontrolowania emocji. Wyobraź sobie, że możesz doświadczać każdego szczegółu przepięknego zachodu słońca, symfonii lub masażu tak mocno, jak nigdy dotąd. Czy chcesz, by ta intensywność trwała bez końca? A może czujesz w sobie pokłady energii, którą możesz podzielić się z innymi, by wpływać na ich samopoczucie?

Krzysztof | 2015-11-15

Bez wątpienia nie sięgnę już więcej po książki od tego Pana.

Sprzedawanie cudów to jego specjalizacja.

Moim zdaniem jest to po prostu żerowanie na ludziach, którzy wierzą w magiczne myślenie.

Przeczytam kolejną książkę z NLP i na pewno będę już umiał sterować swoimi uczuciami. Dołożę do tego jeszcze jedno seminarium i będę już prawdziwym mistrzem.

I tak w nieskończoność..

Pojawiło się na to pewne określenie. Co prawda trochę wulgarne, ale całkiem trafne: ćpuny seminaryjne.

Nie polecam.

Łukasz Chrzanowski | 2013-05-21

Biblia nlp. Chociaż obecnie pojawiły się lepsze .

KataShi | 2017-03-20
Na półkach: Przeczytane, 2017