Nauka perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim

Okładka książki Nauka perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim Kevin Hogan
Okładka książki Nauka perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim
Kevin Hogan Wydawnictwo: Rebis poradniki
poradniki
Rebis
2007-01-01
2007-01-01
9788373019331

Dla nie wtajemniczonego dużo przydatnej wiedzy.
Dla znawcy tematu pewnie nic odkrywczego, mimo to polecam każdemu

Dla nie wtajemniczonego dużo przydatnej wiedzy.
Dla znawcy tematu pewnie nic odkrywczego, mimo to polecam każdemu

Ksiazka dla wszelkiej masci i tresci akwizytorow, jak wcisnac klientowi produkt ktorego tak naprawde nie potrzebuje, jesli nie pracujesz w handlu nie trac czasu, pozdrawiam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka traktuje o sprzedaży. Mówi się, że bycie sprzedawcą jest świetną szkoła życia, hartuje charakter człowieka. Czyż w życiu nie chodzi o sprzedawanie siebie, swoich pomysłów, produktów? Na stronicach tego poradnika znajdziemy wiedzę która pozwoli nam zagłębić się w ludzki umysł. Wiedza ta przyda nam się aby zmienić siebie i innych. Przetoczę fragment który najbardziej utkwił mi w pamięci:

"Kiedy czujemy się źle i kiedy wszystko w naszym życiu idzie nie po naszej myśli, serwujemy sobie dawkę podwójnego nieszczęścia. Większość osób wierzy, że powinno się ufać uczuciom. Jeśli tak sądzisz, to skazujesz się na coś więcej niż tylko niepowodzenie we wszystkich sferach życia.
Uczucia nie są miernikiem jakości życia. Nie są miernikiem dobra i zła, (długofalowego) szczęścia czy nawet smutku. Są tylko wskaźnikiem doświadczeń nieświadomości i genetycznego programowania"

Kevin Hogan kolejny raz pokazał że jest ekspertem w obszaru ludzkiej psychiki. Na pewno sięgnę po kolejne jego pozycję

Jest tu trochę unikalnej wiedzy
Pełniejsza recenzja tu http://szkoleniasprzedazowe.org/nauka-perswazji/

Jest tu trochę unikalnej wiedzy
Pełniejsza recenzja tu http://szkoleniasprzedazowe.org/nauka-perswazji/

• Poradniki
  • Zarządzenie i finanse
  • Rozwój osobisty/nauki społeczne/psychologia
  • Psychologia, rozwój osobisty, etc.
  • Perswazja

Dodaj cytat z książki Nauka perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim