Nauka perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim

Wydawnictwo: Rebis
9788373019331
poradniki

Wywieranie wpływu na ludzi to nie tylko sztuka, ale również nauka. Prezentowana książka to święty Graal w dziedzinie perswazji a udowodniony naukowo, poparty wynikami najnowszych badań psychologicznych system, który pozwoli ci aniea rozmówcy zamienić w jego ataka. To nie tylko poradnik dla ludzi biznesu, polityków, nauczycieli itp. a praca ta zmieni sposób, w jaki się porozumiewasz ze współpracown

rubens | 2014-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2014

Książka traktuje o sprzedaży. Mówi się, że bycie sprzedawcą jest świetną szkoła życia, hartuje charakter człowieka. Czyż w życiu nie chodzi o sprzedawanie siebie, swoich pomysłów, produktów? Na stronicach tego poradnika znajdziemy wiedzę która pozwoli nam zagłębić się w ludzki umysł. Wiedza ta przyda nam się aby zmienić siebie i innych. Przetoczę fragment który najbardziej utkwił mi w pamięci:

"Kiedy czujemy się źle i kiedy wszystko w naszym życiu idzie nie po naszej myśli, serwujemy sobie dawkę podwójnego nieszczęścia. Większość osób wierzy, że powinno się ufać uczuciom. Jeśli tak sądzisz, to skazujesz się na coś więcej niż tylko niepowodzenie we wszystkich sferach życia.
Uczucia nie są miernikiem jakości życia. Nie są miernikiem dobra i zła, (długofalowego) szczęścia czy nawet smutku. Są tylko wskaźnikiem doświadczeń nieświadomości i genetycznego programowania"

Kevin Hogan kolejny raz pokazał że jest ekspertem w obszaru ludzkiej psychiki. Na pewno sięgnę po kolejne jego...

rokita | 2013-01-03

Jest tu trochę unikalnej wiedzy
Pełniejsza recenzja tu http://szkoleniasprzedazowe.org/nauka-perswazji/

Borys | 2016-10-21