Naprawy w pytaniach i odpowiedziach

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Niezależnie od tego, czy mieszkanie jest nowe, czy stare usterki mogą się zdarzyć w każdym domu. W tym poradniku autor odpowiada na autentyczne pytania czytelników, dotyczące najczęściej wykonywanych napraw domowych. Porady zostały ułożone tak, aby osoby, które wcześniej nie dotykały nawet najprostszych narzędzi, zdały sobie sprawę, że nie święci garnki lepią ... Wiele usterek można usunąć samemu, bez potrzeby wzywania fachowca. Oprócz konkretnych porad czytelnik dowie się także, co powinno się znaleźć w domowej skrzynce z narzędziami, jak się owymi narzędziami posługiwać i z jakich materiałów budowlanych korzystać. Szczegółowe ilustracje ułatwią wykonanie napraw.